szkolenie malowanei brwi polishfashionwoman

brwi są bardzo ważnym elementem twarzy. Tworzą oprawę oczu i uzupełniają makijaż. Idealny łuk brwiowy wpływa pozytywnie na wyraz całej twarzy – odmładza i łagodzi spojrzenie. Dobrze wymodelowane brwi potrafią powiększyć oko i sprawić, że twarz wygląda na bardziej uśmiechniętą.

Makijaż brwi jak i sam sposób ich malowania przez lata bardzo się zmieniał i nadal ewoluuje. Dwie dekady temu modne były wąskie brwi, tzw.”niteczki”. Usuwało się wówczas  włoski, redukując ich ilość do minimum. Była też moda na malowanie brwi kredką i dorysowywanie całego łuku – otrzymując w ten sposób cienkie kreseczki o pożądanym kształcie (na wzór makijaży z lat 30-tych i Marleny Dietrich, która goliła brwi by potem rysować na nich cienkie niteczki zgodnie z ówczesną modą).

Marlene Detrich, źródło:Printerest

W latach późniejszych, tych bardziej nam współczesnych, moda na malowanie brwi doprowadzała kobiety do łez, gdy na przemian królował trend krzaczastych brwi  i “skubanych” (jak m.in.: u Gwen Stefani czy Pameli Anderson)

Gwen Stefani, źródło:Printerest

Pamela Anderson, źródło:Printerest

Whitney Houston, źródło:Printerest

Demi Moore, źródło:Printerest

Demi Moore, źródło:Printerest

Cindy Crawford, źródło:Printerest

Cindy Crawford, źródło: Printerest

Kim Kardashian  źródło: Printerest

Moda lubi powracać, czerpać z minionych dekad i styli. Obecnie jest lansowany bardzo silny trend na brwi wyraziste, geometryczne szerokie, wyrysowane, wręcz wyrzeźbione i bardzo ciemne. Na wzór trendów fryzjerskich brwi maluje się klasycznie monochromatycznie ( w jednym kolorze) lub cieniuje by otrzymać  efekt ombre.

Ale warto pamiętać, że jak to bywa z modą – nie zawsze główny trend pasuje każdemu. Kształt brwi powinien być dopasowany do kształtu twarzy, a ich kolorystyka do barwy karnacji. Kolor czarny jest na przykład najgorszym kolorem dla Wiosny, jeśli więc eteryczna, jasna i subtelna dziewczyna namaluje sobie czarne, szerokie i dramatyczne brwi – efekt będzie równie dramatyczny, co oszpecający. Więcej o  karnacjach i ich kolorystyce przeczytaj tutaj.

Jeśli chciałabyś nauczyć się szybko i skutecznie malować brwi w 5 minut, zapraszam Cię serdecznie na moje warsztaty z malowania i stylizacji brwi – możesz umówić się na nie indywidualnie, albo śledzić wydarzenia na moim facebooku.

Na zajęciach pokażę Ci jakimi produktami się malować, jakie akcesoria warto mieć w swojej kosmetyczce oraz co najważniejsze –  jaki kształt i kolorystyka łuku brwiowego pasuje do Ciebie.

Na miejscu będziesz mogła kupić kosmetyki amerykańskiej marki PUR Cosmetics oraz akcesoria do malowania brwi.

W programie znajdą się między innymi takie zagadnienia jak:

– jak określić kształt brwi i w jaki sposób je modelować,

– jak zrobić szybki makijaż brwi-czy mogą być idealne w 5 minut?

-czy wybrać rysunek klasyczny czy nowoczesny? I dlaczego powinnaś znać różnicę?

– czym malować: jakie wybrać kosmetyki i czy pędzle są niezbędne? – propozycje zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych (a profesjonalistów zapraszam na warsztat pro z malowania brwi.

– jakich błędów nie popełniać w makijażu brwi?

Warsztat nie kończy się uzyskaniem Dyplomu – jeśli zajmujesz się makijażem zawodowo – zapraszam Cię na szkolenia idealne brwi dla dla wizażystów: tutaj

A jeśli marzysz o pięknych, gęstych trwałych brwiach zapraszam Cię na zabieg henny pudrowejtutaj znajdziesz opis zabiegu i więcej moich prac. A to przykładowe efekty henny pudrowej:

Wykonanie zabiegu Kasia Kozłowska -Kołodziejska

Do zobaczenia!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

INTERESUJE CIĘ SZKOLENIE? ZAPISZ SIĘ:

Zapisując się na szkolenie akceptujesz politykę prywatności, więcej tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here