wtorek, 22 września, 2020

Dobry makijaż to taki,

w którym czujesz się wyjątkowo i pięknie

– Kasia Kozłowska – Kołodziejska

USŁUGI MAKIJAŻU

MAKIJAŻ ŚLUBNY

DLA PANNY MŁODEJ

Makijaż ślubny wykonywany wysokiej jakości kosmetykami do makijażu. Cena uzależniona od ilości, typu doklejanych sztucznych rzęs oraz miejsca wykonywania makijażu. W cenie zawarte próbki błyszczyka/pomadki/pudru do poprawek makijażu.

Czas trwania: 1h40min

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY

Makijaż wykonywany na około 1-2 miesiące przed ślubem. W trakcie spotkania zostaje ustalona koncepcja makijażu, dopasowana technika i intensywność makijażu do geometrii twarzy, typu urody i stylu Panny Młodej. W trakcie spotkania wykonany zostanie pełny makijaż ze wszystkimi etapami i utrwalaczami, następnie każdy etap jest zapisany, aby mógł być odtworzony w dzień ślubu zgodnie z ustaleniami.

Czas trwania: 2h

MAKIJAŻ WIECZOROWY

KOKTAJLOWY/WIZYTOWY

Makijaż wykonywany na wyjątkową uroczystość, przyjęcie weselne, komunijne,  koktajl, wieczorową galę, imprezę itp. Cena zależna jest od ilości doklejanych rzęs. W cenie zawarte są mini próbki do poprawek makijażu (błyszczyk/pomadka/puder).

Czas trwania: 1h30min

MAKIJAŻ STUDNIÓWKOWY

Makijaż na studniówkę. Piękny, trwały i glamour. Podkreślający naturalne piękno, współgrający ze stylem właścicielki makijażu. Opracowany dla każdej osoby z uwzględnieniem jej geometrii twarzy, typu urody, stylu i całego wizerunku.W cenie zawarte próbki błyszczyka/pomadki/pudru do poprawek makijażu.

Czas trwania: 1h30min

MAKIJAŻ SYLWESTROWY

Makijaż na najbardziej szaloną noc w całym roku. Trwały i rozświetlony. Pełen błysku lub klasyczny i elegancki – Ty wybierasz styl, który jest Ci najbliższy. Makijaż jest dopasowany do całej stylizacji, typu urody i oświetlenia. Cena zależna od rodzaju makijażu, jego intensywności, ilości sztucznych rzęs. Wszystkie szczegóły ustalam po spotkaniu z klientką i opracowaniu makijażu najlepszego dla twarzy.

Czas trwania: 1.5h

MAKIJAŻ DO

SESJI ZDJĘCIOWEJ / VIDEO

Makijaż do zdjęć /do sesji zdjęciowej/ wykonywany z uwzględnieniem typu sesji, rodzaju światła, kształtu twarzy i typu karnacji. Moim klientkom na sesje ślubne przysługuje 50% rabat,szczegóły na priv.

Czas trwania: 2h