wtorek, 22 września, 2020

Fajnie, że wpadłaś
– poznajmy się

Od kilkunastu lat kreuję wizerunek polskich kobiet, uczę jak odkryć swoje piękno, jak dobrze się czuć w swoim rozmiarze i nie gonić za ideałem. Jak bez względu na wiek wyglądać korzystnie i co robić by odnaleźć styl. Jestem dyplomowaną makijażystką i stylistką, autorką dwóch książek, które miałam to szczęście – pokochały Polki i wykupiły nakłady – dziękuję Wam dziewczyny :-):-) 🙂 !!!!!!

Pamiętasz? – “Sztuka Wizażu. Podręcznik atrakcyjnej Kobiety” oraz “Akademia Makijażu. Okazje duże i małe”. Tę drugą tworzyłam wspólnie z marką kosmetyków do makijażu Kobo Professional, której byłam Dyrektorem Artystycznym i miałam zaszczyt współtworzyć, zanim pojawiła się na rynku. W tym roku, przypada wyjątkowa chwila. W listopadzie minęło dokładnie 10 lat od ukazania się Sztuki Wizażu. Książki, która tuż po premierze zniknęła z półek lotem błyskawicy. Przez ten cały czas otrzymałam moc serdecznych słów pod jej adresem.

Z wieloma z Was spotkałam się na konsultacjach, metamorfozach, wspólnych zakupach, warsztatach i spotkaniach autorskich. Wiele razy pytałyście kiedy będzie następna część? I właśnie dla Was z okazji 10-lecia wydania Sztuki Wizażu,

założyłam POLISH FASHION WOMAN.

Dla spragnionych dobrego wyglądu, akceptacji siebie, zagubionych miedzy sklepowymi wieszakami i podejmowaniem wyborów zakupowych.

Chcę się z Wami podzielić moim bogatym doświadczeniem w pracy z osobami prywatnymi, jak i gwiazdami, politykami, biznesmenami. Pracy na planach zdjęciowych, przy niezliczonych metamorfozach dla kolorowych magazynów. Nauczyłam się dzięki temu podchodzić do wizerunku kompleksowo.

W moich poradach nie znajdziesz wiadomości tylko z dziedziny makijażu lub stylizacji. Jeśli chcesz wyglądać jak MILION DOLARÓW (:-) musisz wiedzieć, że dobry wizerunek to spójny wizerunek, gdzie wszystko jest ze sobą w idealnej harmonii. Gdzie każdy element, detal i kolor ma znaczenie i musi być umiejętnie zestawiony. Nauczę Cię jak to robić. Jak patrzeć na siebie oczami stylistki. I nie tylko… 🙂

Wejdź do świata M O D N Y CH P O L E K, zainspiruj się, odważ się budować swój wizerunek na nowo!

Z uściskami!

Moje porady na blogu