czwartek, 13 sierpnia, 2020

POMYSŁ NA PREZENT

Voucher na wybrane usługi

 

Voucher to idealny pomysł na prezent dla każdej kobiety. Jeśli nie wiesz czym obdarować bliską Ci osobę, spotkanie z ekspertem wizerunku będzie miłą niespodzianką.

Możesz wybrać spośród usług dostępnych poniżej.

Voucher zostanie specjalnie przygotowany dla wybranej przez Ciebie osoby, zapakowany w eleganckim pudełku z ozdobną kokardą. Prezent można zrealizować w ciągu roku od daty wystawienia.

Masz pytania? Napisz do nas:
info@polishfashionwoman.pl

PROPOZYCJE WYJĄTKOWYCH PREZENTÓW:

~~

LEKCJA MAKIJAŻU

dla siebie

Idealny prezent dla każdej kobiety, na wszystkie okazje.

Lekcja makijażu, w trakcie której obdarowana osoba dowie się jak łatwo wykonywać codzienny makijaż. Jak dobierać i kupować kosmetyki, pędzle i akcesoria. Jak rozpoznać swój kształt twarzy. Pozna zasady modelowania twarzy i sposoby nakładania różu. Dowie się jak dopasować makijaż do koloru oczu i typu urody.

Lekcja makijażu prowadzona jest w 4 stopniach zaawansowania – bez trudu dopasujesz tę, która będzie najlepsza dla bliskiej Ci osoby.

Pełny opis usługi znajdziesz tutaj:kliknij

Czas trwania 3h

~~

ANALIZA KOLORYSTYCZNA


Analiza kolorystyczna jest punktem wyjścia do kreowania wizerunku. Dzięki niej ubieranie, kupowanie ubrań, wybór odcienia koloru włosów lub makijażu jest proste. Usługa polega na przeprowadzeniu testu kolorystycznego, dzięki któremu dowiesz się, jaka paleta barw jest dla Ciebie idealna, które kolory Cię odmłodzą, a które dodadzą kilogramów. Analiza przeprowadzana jest indywidualnie, kolorysta pokaże Ci jak codziennie kreować swój wizerunek.

Czas trwania 1.5-2h

ANALIZA SYLWETKI

Jeśli chcesz świadomie się ubierać albo marzysz o tym, by zakupy ubrań nie wiązały się z bezowocnym bieganiem po sklepach – umów się na analizę sylwetki. Na spotkaniu pokażę Ci jakie są mocne atuty Twojej figury, jak je podkreślać i wyrównywać mniej proporcjonalne obszary. Dowiesz się jakie fasony i wzory są dla Ciebie wskazane, czego unikać w zależności od typu garderoby. Powiem Ci na jakie spódnice, spodnie, bluzki i inne części garderoby zwracać uwagę, a co powinnaś omijać szerokim łukiem. Obowiązkowa pozycja dla każdej kobiety, której zależy na tym by dobrze wyglądać!

Na koniec wskazówki otrzymasz w formie elektronicznego podsumowania.

Czas trwania 1.5-2h

~~

MINI METAMORFOZA

Wspaniała propozycja na oryginalny prezent. Metamorfoza z mini sesją zdjęciową. Obdarowana osoba otrzyma 3 zdjęcia na pamiątkę.

W skład usługi wchodzi:

  • wykonanie pełnego makijażu do sesji zdjęciowej, z uwzględnieniem typu urody, geometrii twarzy, podkreśleniem atutów twarzy
  • lekkie poprawienie fryzury
  • wykonanie zdjęć w pełnym makijażu

*pełne modelowanie fryzury oraz ubranie nie wlicza się w zakres usługi

 

Czas trwania: 3.5h

Czas oczekiwania na zdjęcia:do uzgodnienia

Przykłady Mini metamorfozy:

~~

METAMORFOZA

MAKIJAŻ+FRYZURA+STYLIZACJA+SESJA

Wyjątkowy prezent, dzięki któremu  każda kobieta poczuje się jak Gwiazda!

Zmiana wizerunku połączona z sesją zdjęciową i poradami eksperta!

W skład usługi wchodzi:

  • wykonanie pełnego makijażu do sesji zdjęciowej, z uwzględnieniem typu urody, geometrii twarzy, podkreśleniem atutów twarzy
  • profesjonalne modelowanie fryzury do zdjęć*
  • dobór 2 zestawów ubrań do sylwetki
  • porady dotyczące makijażu, pielęgnacji i stylizacji
  • wykonanie zdjęć w nowym wizerunku
  • 5 zdjęć na pamiątkę+zdjęcie “przed”

*zmiana koloru włosów+strzyżenie opcjonalne – dodatkowo płatne

Czas trwania: 6.5h

Czas oczekiwania na zdjęcia:do uzgodnienia

 

~~

Przykłady Metamorfoz:

Zobacz też