wtorek, 22 września, 2020

Dobry styl jest

dopasowany do Ciebie

jak druga skóra…

– Kasia Kozłowska – Kołodziejska

USŁUGI STYLIZACJI

i kreowania wizerunku

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Analiza kolorystyczna jest punktem wyjścia do kreowania wizerunku. Dzięki niej ubieranie, kupowanie ubrań, wybór odcienia koloru włosów lub makijażu jest proste. Usługa polega na przeprowadzeniu testu kolorystycznego, dzięki któremu dowiesz się, jaka paleta barw jest dla Ciebie idealna, które kolory Cię odmłodzą, a które dodadzą kilogramów. Analiza przeprowadzana jest indywidualnie, kolorysta pokaże Ci jak codziennie kreować swój wizerunek.

Czas trwania 1.5-2h

Zobacz moje porady dotyczące analizy kolorystycznej i wpływu koloru na wizerunek – tutaj:kliknij

ANALIZA SYLWETKI

WERSJA STANDARD

Jeśli chcesz świadomie się ubierać albo marzysz o tym, by zakupy ubrań nie wiązały się z bezowocnym bieganiem po sklepach – umów się na analizę sylwetki. Na spotkaniu pokażę Ci jakie są mocne atuty Twojej figury, jak je podkreślać i wyrównywać mniej proporcjonalne obszary. Dowiesz się jakie fasony i wzory są dla Ciebie wskazane, czego unikać w zależności od typu garderoby. Powiem Ci na jakie spódnice, spodnie, bluzki i inne części garderoby zwracać uwagę, a co powinnaś omijać szerokim łukiem. Obowiązkowa pozycja dla każdej kobiety, której zależy na tym by dobrze wyglądać!

Na koniec wskazówki otrzymasz w formie elektronicznego podsumowania.

ANALIZA SYLWETKI

WERSJA PREMIUM

Analiza Sylwetki jak przy wersji standard + po spotkaniu otrzymujesz mini poradnik w wersji elektronicznej z wyszczególnionymi fasonami popularnych fasonów dla Twojej sylwetki

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

lub ZAKUPY Z MAKIJAŻYSTKĄ

Zakupy ze stylistką to świetna propozycja, dla tych z Was które nie lubią zakupów, nie mają na nie czasu, albo chcą mieć pewność, że na wielkie wyjście znajdą wymarzoną kreację, która zadowoli surowy gust stylistki. Bo nie od dziś wiadomo, że kiedy kupujemy ubranie, nie zawsze patrzymy na siebie tak jak spojrzy na nas profesjoanlista. Zakupy ze stylistką to tajna broń kobietm które zawsze świetnie wygladają.

LEKCJA STYLIZACJI

DLA SIEBIE

Ile razy stałaś przed szafą z zastanowieniem co na siebie włożyć?

Czy zdarzyło Ci się źle skomponować ze sobą ubrania? Kupić coś co pięknie wyglądało w przymierzalni, ale kompletnie nie pasowało do żadnego z Twoich ubrań?

Czy wybierasz wciąż te same spodnie, bluzki, swetry, które są sprawdzone i nie przyniosą wpadki ubraniowej? ?

Jeśli codzienne ubieranie jest dla Ciebie wyzwaniem, przynosi dużo stresu i czujesz, że najchętniej wyrzuciłabyś swoją szafę, mam dla Ciebie warsztat,  KOREPETYCJE ZE STYLIZACJI – dzięki któremu zaczniesz ubierać się świadomie i z głową!

Kliknij tu i przeczytaj pełny opis warsztatów

POLECANE DLA CIEBIE